+90 (541) 954 03 10
·
P.Tesi - Cuma 08:00 - 17:00
·
Cmt - Paz 09:00-17:00
Bebeğiniz İçin En İyisi

Kurumsal.

Hakkımızda
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Soft Baby Spa, bebekler için özel üretim hidroterapi özellikli havuzlarımızla benzersiz bir hidroterapi seansı, bebek masajı ve ebeveyn-bebek arasında oluşacak bağ konusunda destek sunmaktadır. Özel olarak tasarlanmış hidroterapi özellikli havuzlarımız bebeğinize başka havuzlarda yaşamayacağı hareket serbestliği sağlayan bir sisteme sahiptir.

Soft Baby Spa’ya yapılan her ziyaret, hem sudan hem de masajdan elde edilen çok sayıda öğrenme deneyimini kazandıracaktır.

HİJYEN
HİDROTERAPİ HAVUZ
GÜVENLİK
SPA

Tesisimizde su filtresi, klima ve ısıtıcı bulunmaktadır. Tüm havuzlarımızın sıcaklıkları 34-36 santigrat derece arasında tutulmaktadır. Bebeğinizin rahatı için spa odamızda sıcaklık tüm yıl boyunca 27 derecedir.

Biberonla beslenme ihtiyaçları için, bebeğinize uygun içme suları  ve Dünya’da tanınmış bilindik markaların ürünlerini hizmetinize sunmaktayız. Emzirmek için, alışveriş merkezinde, aynı odada, kilitlenebilir bir odada bir kanepe, bir lavabo ve bir bebek bezi değiştirme istasyonu sağlayan bir bakım odasına sahibiz.

Bu ekipmanlar, Arı Residence merkezinin yangın, elektrik ve su güvenliği konusundaki yüksek standartları ile birlikte, ebeveynlerimizin tesisimizde rahat edebilmelerini sağlar.

4 haftadan 11 aya kadar olan tüm bebekler için özel olarak tasarlanan 2 adet ayrı havuzumuz vardır. Havuzlarımız her kullanımda boşaltılır ve 34-36 santigrat sıcaklıkta yeni filtre edilmiş su ile doldurulur, su sıcaklığı ve hijyen ön planda tutulur.

Havuzlarımız hidroterapi özelliklidir. Hidroterapi özellikli havuz suyun iyileştirme yeteneği kullanır ve hidroterapi bebeğinizin sağlığını korumak için önemli bir özelliktir. Bebekleriniz tertemiz hijyenik havuzlarımızda gönül rahatlığı ile zaman geçirebilecek ve yüzmeyi öğrenebileceklerdir.

Hizmet verdiğimiz tüm havuzlarda, bebeklerin kullanımına uygun olarak üretilen geniş bir oyuncak yelpazesine sahibiz. Bu oyuncaklar çocukların sağlıklarını tehlikeye atmaz, hareket kısıtlılığı yaşatmaz. Havuzlarımızda kullanılan oyuncaklar BPA ve Ftalat içermeyen bebek malzemelerinden üretilmiştir.

Oyuncaklar ve havuz bebeklerinizin sağlığı için her kullanımdan sonra özenle bebeklere de zarar vermeyen onlar için özel olarak üretilmiş ürünler ile temizliyoruz. Her oyuncağı ve havuzu detaylıca temizlememizin nedeni bebeklerin ağzına kaçan su ve oyuncakları ağızlarına alma isteklerinden dolayıdır.

Yeni doğan bebekler için küçük boy can simidi kullanılmaktadır. Daha büyük bebekler için, bebeklerin ellerini ve vücutlarını suda serbestçe hareket ettirmelerini sağlayan standart boyun halkalarına sahibiz. Kendi başına oturabilen bebekler için, vücut ağırlıklarına göre vücut halkası çeşitlerimiz mevcuttur.

Her bebeğin ağırlığına, kabiliyetine ve suya uyarlanabilirliğine bağlı olarak, görevli personelimiz her yüzme seansı için doğru oyuncak ve can simidini seçecektir.